אדריכל סרג' בן דוד

Modern home design

רבים שוגים במחשבה כי עיצוב בית מודרני משמעו עיצוב בית מנוכר וקר, וזה יכול להיות נכון אך רק במידה ומדובר במעצב שאינו יודע לעשות את עבודתו כראוי.

 

עיצוב בית מודרני הינו עיצוב מינימליסטי, אשר מדגיש בעיקר פונקציונליות וחללים פתוחים ורחבים, מה שמאפשר לתת טאצ' עיצובי בתיבול נקודות חן של סגנון החיים של דיירי הבית, כך שמתקבל בסופו של דבר בית בעיצוב מודרני, חמים ונעים.

 

עיצוב בית מודרני – מאפיינים.

 

  • סגנון העיצוב המודרני מבוסס על "פחות שווה יותר" כאשר הכוונה היא לצמצם בקישוטיות, להתמקד בפרקטיות תוך שילוב אלמנטים גיאומטריים ברובם ולשמור על תחושה נקייה זורמת והרמונית.
  • חומרי הגלם המאפיינים את הסגנון הינם בטון, עץ ומתכת והצבעים בהם נעשה שימוש בעיצוב בית מודרני יהיו בדר"כ בהירים/ גוון בהיר/ ניטרלי.
  • על מנת לשמור על התחושה הפתוחה, ניעזר לרוב באלמנטים שקופים לחלוקה בין החללים השונים ובדלתות זכוכית.
  • השימוש בזכוכית מסייע לאור טבעי מן החוץ להיכנס פנימה אל החללים, לכן ככל שהפתחים יהיו רחבים יותר, כך יוכל אור טבעי להיכנס פנימה ולהשלים את האווירה העיצובית.
  • כתוספת לאווירה המודרנית, ניעזר בגופי תאורה נסתרים/ שקועים בגוון לבן/ ניקל/ מתכת, בעלי גוון תאורה לבן. את התאורה האינטימית יותר נשלב בנקודות קטנות בחדרי השינה/ פינות ישיבה/ צידי מדרגות, באופן משתלב שאינו גונב את תשומת הלב.
  • התאורה בעיצוב בית מודרני היא קריטית ובעלת חשיבות עליונה כהשלמה לאווירה הכללית, כאן ניעזר בגופים בעלי מראה נקי, חוסכי אנרגיה.

 

כיצד הופכים בית מודרני ל"בית שלנו"?

 

כמו בכל סגנון עיצובי, ברגע שנוסיף את הטאצ' האישי שלנו, כך נרגיש "יותר בבית", ככל שנשלב אלמנטים עיצוביים ייחודיים, כך הבית יהיה "שלנו", מזמין, חמים ונעים ו…מודרני.

 

אלמנט עיצובי אהוב במיוחד בארץ הוא הדגשה של קיר אחד בסלון ולהעניק לו מראה שונה משאר הקירות כמו למשל שילוב בריקים, טיח דקורטיבי (שליכט צבעוני), גוון שונה מהגוון הכללי של הקירות בחלל. הכלל המנחה העיקרי בעיצוב בית מודרני הוא – לא להעמיס על מנת שלא להכביד על העין ועל התחושה האוורירית אותה אנו מקבלים מהסגנון המודרני.

 

ריהוט מתאים לסגנון מודרני הינו ריהוט "מרחף" בעל קווים ישרים נקיים (מזנון מרחף, מדרגות מרחפות, מעקה זכוכית ועוד).

 

שילובים של טקסטורות מאותו הצבע, מעניקים משחקים "שקטים", של אווירה חמימה, כמו למשל- על קיר בריקים לבן, נציב ספת "ר" מעור לבן ועל הרצפה נניח שטיח צמר לבן ובפינת החדר תעמוד מנורת רצפה לבנה עם תאורה ממוקדת. כל אלו מעניקים שלמות הרמוניה עיצובית מודרנית.

 

לסיכום.

 

אם אתם מאוהבי הסגנון המודרני, הגעתם למקום הנכון, משרדו של אדריכל סרג' בן דוד מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתי יוקרה בסגנון מודרני מאז 1998 ואחד מהמובילים בארץ בסגנון זה.

 

אדריכל סרג' בן דוד אחראי על תכנון ועיצוב פרויקטים רבים בכל רחבי הארץ, החל מתכנון ערים, שכונות מגורים, מרכזים מסחריים ולקוחות פרטיים.

 

העבודה עם אדריכל סרג' בן דוד מעניקה ללקוח את הביטחון והשקט כי יש קשב לרצונות והדרישות, תוך התאמה מושלמת לסגנון המודרני המבוקש.

 

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »