אדריכל סרג' בן דוד

Dream architect

רבים מכירים את המונח "אדריכל חלומות" ויבקשו לעצמם אדריכל שכזה, שיוכל לקחת את כל החלומות והפנטזיות שלנו וכמו קסם- יגשים את כולם.

ישנם אדריכלי חלומות שמתכננים ווילות מפוארות ומגדלי יוקרה מעוצבים וחלקם אף מופיעים במגזינים נחשבים בעולם, לעומתם- ישנם אדריכלי חלומות שיגשימו את החלום הפרטי שלכם- מותאם גם לסגנון וגם לתקציב שלכם.

היכן נמצא אדריכל החלומות שלכם?

כל אחד שבונה או משפץ, מתחיל את המסע עם חלום. חלום על איך הבית יראה, איזה מטבח יהיה, מה גודל הסלון, או איזה חדר שינה מפנק הוא רוצה. על מנת שיוכל להגשים את כל אלו (ויותר) חשוב לאתר את ה-אדריכל המתאים לכך. איך מתחילים את המסע אל עבר הגשמת החלום???

נתחיל מפה לאוזן- לרוב אנו פונים אל בני משפחה, או חברים אשר בנו או שיפצו לאחרונה ומבקשים המלצות על האדריכל ושאר בעלי המקצוע שלקחו חלק בפרויקט. בנוסף להמלצות מקרובים, אנו ממשיכים את החיפוש אחר אדריכל החלומות שלנו ברחבי הרשת ובמדיה החברתית.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם אדריכל חלומות?

פרמטרים רבים יש לקחת בחשבון לפני שמחליטים מי יהיה אדריכל החלומות שלכם, לפניכם כמה מהבולטים שבהם:

סגנון חיים וסגנון עיצובי.

במידה ואתם מנהלים אורח חיים מסויים המבוסס על דרך חיים הוליסטית/ אנתרופוסופית/ אחר, חשוב לפנות לאדריכל שמכיר ומתכנן עפ"י אורח חיים שתומך בכך.

אדריכלים צריכים לדעת לתכנן בכל סגנון עיצובי, אך ישנם גם אלו המתמחים בסגנונות ספציפיים- מה חשוב לכם?

זמינות לפרויקט וללקוח.

פרויקט בניית בית החלומות שלכם אינו מקום לפשרות וחשוב לוודא האם משרד האדריכלים/ האדריכל שאת בוחרים אכן זמינים לכם בשעות שנוחות לכם.

ידע וניסיון מקצועי

חשוב לבדוק מהו הניסיון המקצועי של האדריכל והאם יש לו ידע רלוונטי לצרכים התכנוניים שלכם.

ראיה קדימה

בית הוא אמנם קבוע, אך החיים שלנו אינם כאלו. תכנון בית החלומות שלכם צריך להיות עם חשיבה קדימה- ילדים שיבואו, קומה/ חדר שנרצה להוסיף ועוד. על אלו יש לתת את הדעת במעמד התכנון.

אנשי מקצוע נוספים בפרויקט

אדריכל חלומות יודע כי ללא צוות מקצועי ומיומן, לא היה מגיע להיכן שהגיע ולכן חשוב לדעת כי האדריכל שתבחרו עובד תוך שת"פ עם מודדים/ מהנדסים/ קבלנים/ / מפקחים/ חברות בנייה ומוצרי גמר וכדומה. אדריכל עם צוותים נרחבים יידע לספק שירות איכותי ומקצועי יותר.

אדריכל עצמאי או משרד אדריכלים?

כך או כך, מה שחשוב הוא לבחור משרד או אדריכל אתו אתם מרגישים נוח.

חשוב להדגיש כי ישנם פרמטרים רבים לבחירת אדריכל החלומות שלכם ולכן אל תמהרו להחליט עד שתרגישו כי כל הדרישות שלכם קיבלו מענה מקסימלי.

נסכם.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים בניהולו של האדריכל סרג’ בן דוד הוא המשרד אותו אתם צריכים לתכנון בית החלומות שלכם.

למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור לתכנון ועיצוב פנים של בתי יוקרה ובתים פרטיים, תוך שילוב שפה אדריכלית מגובשת בהשראת האקלים התרבותי הישראלי.

אדריכל סרג' בן דוד מתמחה בתכנון מבנים בסגנון מודרני קלאסי ומשלב בהרמוניה אלמנטים אירופיים קלאסיים, תוך דגש על פונקציונליות ואסתטיקה יחד. הבתים והמבנים בתכנונו של אדריכל סרג' בן דוד נחשבים ליצירות קלאסיות, נצחיות אשר אינם מושפעים מטרנדים ולכן עומדים במבחן הזמן בהצלחה.

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »