אדריכל סרג' בן דוד

Architect of private houses

להבדיל מתכנון מבנים תעשייתיים/ מסחריים, תכנון בתים פרטיים נחשב לתכנון מורכב ומאתגר, שכן, על אדריכל בתים פרטיים להיות קשוב ופתוח, מבין וסבלני בבואו לתכנן את בית החלומות של לקוחותיו.
תכנון בתים פרטיים כרוך בעבודה צמודה ללקוח, תוך יישום כלל הצרכים והדרישות של כל בני הבית/ המשפחה, החל מצרכי המטבח, הסלון, חדרי הילדים, פינת העבודה או החצר. על כל אלו אחראי האדריכל. כאשר הכימיה בין אדריכל בתים פרטיים לבין הלקוח- טובה וזורמת- התוצאה ניכרת היטב בבית המוגמר וכמובן בחיוך על פניו של הלקוח.
כיצד יש לבחור אדריכל בתים פרטיים?
נתחיל מכלל אצבע- לא תמיד האדריכל שהמליצו לכם החברים הקרובים או בני המשפחה- יתאים גם לכם ולא מפני שהוא אינו טוב ומקצועי, אלא פשוט כי חסרה כימיה בניכם והאינטואיציה אומרת לחפש הלאה. חשוב לציין כי אחד הפרמטרים להצלחתו של פרויקט- כל פרויקט, הוא הכימיה בין האדריכל ללקוח, התקשורת השוטפת, ההקשבה. כל אלו הינם חלק בלתי נפרד מכלל התהליך- אדריכל שאינו קשוב, אינו סבלני ועושה את מה שהוא חושב לנכון כי "הוא המקצועי" לא יקבל המלצה מהלקוח. לכן, המלצה טובה ככל שתהיה- אם אין כימיה או תקשורת טובה- לא בוחרים אותו.
התמחות בסגנון עיצובי ספציפי. ישנם אדריכלים אשר מתמחים בסגנון תכנוני כזה או אחר- מודרני/ כפרי/ תעשייתי/ אקלקטי ואף מצהירים על כך. לעומתם ישנם אלו אשר מתכננים בכל סגנון עיצובי אותו מבקש הלקוח. ההחלטה שלכם.
ניסיון עבודה. רצוי לבחור אדריכל בתים פרטיים שביצע כמה וכמה פרויקטים בחייו, בין אם בנייה חדשה ובין אם מחודשת. ככל שהאדריכל מנוסה יותר- כך הפרויקט שלכם יהיה נכון יותר ויראה טוב ומהודק יותר.
המלצות. תמיד טוב לקבל המלצה מלקוחות שחוו את מקצועיותו של האדריכל, שיכולים להעיד על אופיו ואופן התנהלותו בפרויקט.
עלות. עבודתו של האדריכל אינה זולה ורמות התמחור משתנות בין האדריכלים. אתם בוודאי לא חייבים לשכור את שירותיו של האדריכל היקר ביותר, בדיוק כפי שלא תשכרו את שירותיו של האדריכל הזול ביותר. קחו כמה הצעות מחיר (בין 3-4 הצעות) כך תקבלו תמונה טובה יותר אודות התהליך כולו.
ישנם כמובן פרמטרים נוספים לבחירת ה-אדריכל בתים פרטיים, אך אלו הבולטים שבהם.
סרג' בו דוד- אדריכל בתים פרטיים.
אדריכל סרג' בן דוד מביא יותר מ- 20 שנות ניסיון תכנוני עיצובי אל משרדו. באופן בולט- ההעדפה במשרדו של סרג' היא תכנון אדריכלי קלאסי עם טאצ' ים תיכוני, כמו גם, תכנון בסגנון מודרני עכשווי.
אופן העבודה בפרויקט היא ברמת הטיפול במגרש כולו- החל משלבי התכנון האדריכליים ועד לפרטים הקטנים ביותר של עיצוב הפנים בחללי הבית.
ניסיונו הרב של אדריכל סרג' בן דוד מסייע בזיהוי טעמו העיצובי של הלקוח ודיוק הצרכים שמאחוריו.
הבתים אותם מתכנן אדריכל סרג' בו דוד הינם בתים נצחיים, שתמיד יעמדו במבחן הזמן בכל הקשור לסגנון העיצובי- הנקי מכל אופנה וטרנדים.
נשמח לעמוד לרשותכם,
אדריכל סרג’ בן דוד.

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »