אדריכל סרג' בן דוד
serghg1e_admin 26 בינואר 2022 0 Comments

בבואנו לבנות את בית החלומות שלנו, נעדיף תמיד לבחור אדריכל שמבין ומתמחה בסגנון העיצובי שהיינו רוצים לראות בתכנון ועיצוב הבית. הרגע הזה שלכם ועליו אל תתפשרו, בכל הקשור לתכנון ועיצוב בתי יוקרה, הרשו לנו להציג בפניכם את אדריכל סרג' בן דוד, אשר מתמחה בתכנון ועיצוב בתי יוקרה מאופיינים בסגנון מודרני, עם נגיעות אירופאיות קלאסיות ייחודיות. אדריכל סרג' בן דוד הינו אדריכל בתים פרטיים באופן המופשט יותר של המונח, קרי, אדריכל סרג' בן דוד מתכנן לא רק בתי יוקרה, אלא סביבת מחייה יוקרתית שלמה והרמונית, המעניקה לשוהים בה אווירה חמימה ומשפחתית על כל הפינוקים.

 

?מיהו אדריכל בתים פרטיים

 

אדריכל בתים פרטיים – להבדיל מאדריכל של מבני ציבור, או אדריכל נוף, עובד בצמוד עם הלקוח על כלל הפרטים החשובים לו, מהגדול ועד הפרט הקטן ביותר.

 

בין אדריכל בתים פרטיים לבין הלקוח, נוצרת מערכת יחסים מקצועית קרובה, המאפשרת ללקוח לשתף את האדריכל בפרטים אישיים מחייו וזאת על מנת לתכנן ולעצב את המרחבים בבית באופן מושלם לסגנון חיי המשפחה המתגוררת בבית, לכן חשוב שהאדריכל יהיה אדם דיסקרטי ביותר, שכן, הלקוח משתף אותו לעמקי פרטיותו.

 

אדריכל בתים פרטיים צריך לדעת להיות זמין, קשוב וסובלני כלפיי הלקוח, מתוך מטרה וכוונה להגשים עבורו את כל החלומות שביקש בנוגע לבית, תוך ליווי לפגישות מקצועיות / ספקים / רכישות/ מוצרי גמר, עד הלבשת כלל הבית ומסירת המפתח לידי הלקוח.

 

?מה חשוב לדעת על אדריכל בתים פרטיים

 

החיפוש אחר אדריכל בתים פרטיים אשר יידע להגשים לכם את בית החלומות, הוא קריטי ביותר. אתם אמורים להרגיש בנוח מולו, פתוחים ובטוחים שידע להפיק מהאינפורמציה שלכם בדיוק של אחד לאחד את כל המאוויים שלכם, הרצונות, הדרישות, הן ברמה הפרקטית והן ברמה העיצובית, החל מתכנון מעטפת הבית, מיקומי הפתחים וכיו"ב ועד רמת התאמת כל חלל וחלל בבית העתידי לכל אחד מבני הבית, המבוגרים והצעירים כאחד.

 

הפרויקט שלכם, אינו עניין של יום או יומיים וגם לא חודש או חודשיים, לכן, הכימיה בניכם חשובה מאין כמותה. זהו התנאי הראשון – אם אין כימיה בין הלקוח לבין האדריכל, הדרך תהיה מלווה בקשיים, תסכולים ועגמת נפש. בנוסף לכימיה, חשוב לסמוך על האדריכל כי יכיר על בוריו את הסגנון העיצובי שלכם ולכן, התמחות בתחום היא הכרח. ישנן כמובן עוד נקודות חשובות נוספות לכל לקוח ולקוח וחשוב כי רשימת הדרישות שלכם מהאדריכל- תקבל מענה מקסימלי.

 

אדריכל סרג' בן דוד – האדריכל שלכם לבית יוקרתי

 

אדריכל סרג' בן דוד מביא אתו של שולחן התכניות, ניסיון של שנים בתכנון ועיצוב מרחבי יוקרה מפנקים בסגנון יוקרתי מודרני, תוך יישום פריטים בניחוח אירופאי ישראלי, המתאימים למזג האוויר שלנו בארץ. הבתים של אדריכל סרג' בן דוד הם ראיה כי שילוב אירופאי וארצישראלי עובדים יחד בהחלט וניתן להתרשם מבתים רבים בתכנונו בכל רחבי הארץ.

 

לתכנון בית החלומות שלכם, צרו קשר כעת.

 

Leave Comment