אדריכל סרג' בן דוד

עיצוב פנים בתי יוקרה

תוכן עניינים

לבתי יוקרה יש אמירה משל עצמם. כל מי שנכנס לבית שכזה מרגיש ורואה מיד, את ההבדל בין בתים רגילים, לבין הבית היוקרתי, בו הוא נמצא באותו הרגע.

לעיצוב פנים לבתי יוקרה יש אמירה ושפה משל עצמו, אין צורך להכביר במילים, שכן, מהרגע שנכנסים לבית שכזה, חשים ורואים יוקרה מכל קיר ומכל עבר.

חולמים על בית בעיצוב יוקרתי? רוצים להתעורר בבוקר בבית שנראה כאילו נלקח ממגזיני עיצוב? בואו להגשים את החלום!

עיצוב פנים בתי יוקרה – מאיפה מתחילים?

אם אתם יודעים כי קו יוקרתי הוא הקו המועדף והאהוב עליכם, נקודת ההתחלה שלכם היא איתור מומחה לעיצוב פנים / בתי יוקרה, כזה עם רזומה וניסיון בענף, אשר עיצב כמה וכמה בתי יוקרה בעצמו.

חשוב לציין כי לא רק ניסיונו של המעצב הוא החשוב, אולי אף יותר מכך, חשובה הכימיה עימו, שכן, מדובר על פרק זמן לא קצר, בה אתם והמעצב מעבירים זמן יחד משכך, חשוב לדעת כי תדברו באותה השפה באופן כזה בו המעצב יבין כל דרישה, או צורך שלכם ויבצע אותן על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

תכנון בפועל

לאחר בחירת המעצב, ניגשים אל הנייר. זה הרגע להעלות כל דרישה/ צורך/ חלום הקשור לבית שאתם מבקשים לעצמכם.

סגנון עיצוב- לעיצוב יוקרתי כמה דרגות של עוצמה. יש אלו המעוניינים בעיצוב יוקרתי רק במקומות, או בפריטים מסוימים בבית, ויש אלו, המעוניינים בעיצוב יוקרתי כולל , הנראה מכל פינה ופינה בבית – עדכנו את המעצב ששכרתם בכוונתכם.

תוכלו לשים לב, כי מהרגע בו נבחר הקו / הטון היוקרתי של העיצוב, הדרך מתחילה להתבהר ולהפוך לזורמת יותר.

חישבו על כל פרט יחד עם המעצב והקדישו תשומת לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים יחד- מעצב פנים מקצועי ומנוסה, יידע לאסוף את כל האינפורמציה ובטאצ' מקצועי יהפוך אותה לתוכנית ישימה של בית החלומות שלכם.

זהו אגב, גם הרגע בו תיבחן מקצועיותו של המעצב, שימו לב לפתרונות היצירתיים אותם הוא מציע, ולעיצובים המקוריים. עיצוב פנים של בתי יוקרה, אינו מבוצע בחיפזון ולכן גם בחירת אנשי המקצוע השונים, נעשית בקפידה ועל פי ניסיונם בתחום ורמת עבודה איכותית ובלתי מתפשרת.

מה רואים?

לסגנון יוקרתי יש כמה קווים מאפיינים, כאשר הטון מוכתב ע"י הלקוח וטעמו האישי. אך יש כמה נקודות להתייחסות:

תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

תכנון ועיצוב פנים של בתי יוקרה נוגע לכל פריט ופרט מהשלבים הראשונים ביותר של הפרויקט. חומרי גלם איכותיים ביותר – החל מאריחי הריצוף וחיפויי הקיר, הברזים, הסניטריה וכל מה שבניהם. כאשר חומרי הגלם איכותיים, היוקרה אינה רק במראה העיניים, אלא גם בפונקציונליות ובטכנולוגיות המתקדמות בהן נעשה שימוש.

ואם בעניינים טכנולוגיים עסקינן….

בשילוב בלתי ניתן להפרדה, בתי יוקרה מאופיינים באסתטיקה וחומרים איכותיים, אך גם בכלים/ מערכות טכנולוגיות מתקדמות כמו למשל – מערכת בית חכם, תאורה מתקדמת, מערכת שמע וכדומה.

בית יוקרתי אינו רק חפצים, או עיצוב, בית יוקרתי הוא בית מתקדם טכנולוגית, נוח ומפנק לבני הבית.

פריטים ייחודיים והרמוניה עיצובית-

מעצב פנים מקצועי וטוב, יודע לקחת אלמנטים מרכזיים כמו חלון/ שידה מיוחדת, ולתת להם את הטאצ' שיהפוך אותם ליוקרתיים וייחודיים, אשר ייצרו הרמוניה עיצובית עם שאר האלמנטים הפזורים בחללים השונים.

עיצוב בתים יוקרתיים – סגנון, אלמנטים ומגמות

עיצוב בתים יוקרתיים הוא תחום ייחודי הדורש מיומנות, ידע והבנה מעמיקה של סגנונות עיצוב ומגמות עכשוויות. בתים יוקרתיים נבדלים מבתים רגילים ברמת הגימור, החומרים והפרטים הקטנים שיוצרים את האווירה המיוחדת.

אלמנטי עיצוב עיקריים בבתים יוקרתיים

  • חומרי גלם – שיש, אבן, עץ ומתכות יוקרתיות. גימור ברמה הגבוהה ביותר.
  • ריהוט – רהיטים בעיצוב מיוחד ו/או יוקרתיים ממותגים מובילים.
  • תאורה – גופי תאורה ונברשות קריסטל מעוצבות. תאורת לד וגופי תאורה מובנים.
  • אמנות – תמונות, פסלים ויצירות אמנות מקוריות.
  • אלמנטים ארכיטקטוניים – תקרות גבוהות, חלונות גדולים, עמודים וקשתות.
  • נוף – גינות יוקרתיות ונוף מתוכנן בקפידה סביב הבית.
  • טכנולוגיה – מערכות חכמות לבקרת אקלים, תאורה, ביטחון ובידור.

עיצוב בתים יוקרתיים הוא תחום מורכב המשלב סגנון, טכנולוגיה, חדשנות ופאר. יצירת סביבת מגורים אלגנטית וייחודית מחייבת עבודה עם מעצבים ואדריכלים מובילים בתחום.

 

עיצוב פנים בתי יוקרה סרג' בן דוד

עיצוב פנים יוקרתי מושלם, הוא תוצאה של בחירת מעצב פנים המתמחה בעיצוב פנים יוקרתי.

האדריכל סרג' בן דוד הוא בעליו של משרד אדריכלות ועיצוב פנים יוקרתי מעל 20 שנה ומומחה בתכנון ועיצוב פנים של בתי יוקרה, באופן המוקפד ומדויק ביותר בענף.

לסרג' בן דוד, שפה אדריכלית ייחודית המשלבת קו אדריכלי יוקרתי המתמזג עם האקלים התרבותי הישראלי, כך שתמיד תרגישו יחודיים ו… בבית.

לתכנון בית יוקרתי כמו שתמיד חלמתם, צרו קשר בטלפון או באמצעות השארת פרטיכם/ן בטופס שלמטה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת 🙂

מלאו את פרטיכם/ן לעיצוב בתים יוקרתיים עם האדריכל סרג' בן דוד

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »