אדריכל סרג' בן דוד

אדריכלים בשרון: מעצבים את נופה העתידי של ישראל

תוכן עניינים

מקצוע האדריכלות תמיד היה נחשב למקצוע יוקרתי. האדריכל עצמו נחשב לאדם יצירתי, כשרוני, בעל דמיון ומעוף, כזה שיודע לקחת רעיון גולמי, להפוך אותו לסקיצה עשירה על נייר וממנו למציאות בשטח לכדי מבנה פיזי ממשי התואם את התכניות עליו הוא מבוסס. לאדריכל מקצועי ישנה היכולת להפוך כל חלום למציאות, כמובן כל עוד מסגרת התקציב מאפשרת זאת. אדריכל בעל ניסיון יוכל להתאים את החלומות שלכם למציאות בשטח, תוך מתן מענה מלא מקיף ומיטבי הן בפן האדריכלי פונקציונלי והן בפן העיצובי.

בעולם בכלל ובישראל בפרט, ישנם משרדי אדריכלים רבים העוסקים בתחומי אדריכלות שונים. נוכל למצוא אדריכלים בכל רחבי הארץ וגם אדריכלים בשרון היכולים להגשים ללקוחותיהם את החלום- הבית המעוצב שתמיד חפצו בו.

אזור השרון, המתפרס על שטח גדול במרכזה של ישראל, ידוע בנופיו היפים, בהיסטוריה העשירה, בתרבות התוססת וגם בגודל האוכלוסייה, שהינו מרשים במושגים של ארצנו הקטנטונת. אזור זה, הוא גם ביתם של כמה מהאדריכלים המוכשרים בארץ, המעצבים את עתיד האדריכלות הישראלית עם הפרקטיקות והעיצובים החדשניים שלהם. משרד האדריכלים סרג' בן דוד עומד ב"חוד החנית" של דור המעצבים המוכשרים הנוכחי באזור השרון (מידע נוסף עלינו, בהמשך המאמר) בפרט ובישראל בכלל ויידע לתת לכם מענה מקצועי לכל עבודת אדריכלות מורכבת, איכותית ויוקרתית שיידרש אליה.

תפקיד האדריכלים בשרון

לאדריכלים באזור השרון תפקיד מכריע בעיצוב הסביבה הבנויה של האזור המאוכלס למדי. אנו אחראים לתכנון מבנים ומבנים שהם לא רק אסתטיים אלא גם פונקציונליים, בטוחים וברי קיימא. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות, מהנדסים, קבלנים ואנשי מקצוע אחרים כדי להבטיח שהעיצובים שלנו עומדים בצורכי הקהילה ועומדים בתקנות ובתקנים המקומיים.

אחד האתגרים המרכזיים שעימם אנו ואדריכלים נוספים מתמודדים באזור השרון, הוא האיזון שבשימור הטבע המפואר (בעבר הלא מאוד רחוק -לפני כמה עשרות שנים בודדות, היו המון שדות חקלאיים, פרדסים ושמורות טבע באזור זה) עם הצורך ההולך וגדל לבנייה למגורים ולחיי תרבות ומסחר באזור השוקק אשר דורש פיתוח מודרני בבניה. במילים אחרות, עלינו האדריכלים בשרון, מוטלת המשימה המורכבת, למצוא דרכים לשלב תשתיות ומבנים חדשים בנוף ובמרקם הקיים באזור, מבלי לפגוע באופיו וזהותו הייחודיים של האזור אשר היה מאוכלס בתרבויות מפוארות בערך משחר ההיסטוריה האנושית.

מה חשוב שתדעו על האדריכל המועמד לפרויקט שלכם?

במקרה ואתם מתגוררים באזור השרון, תוכלו להתרשם מרשימה של אדריכלים מומלצים בשרון הזמינה ברשת, כמו גם לקחת בחשבון את הנקודות הבאות לקבלת ההחלטה הטובה לכם:

  • ניסיון: חפשו אדריכל עם רקורד מוכח של תכנון ועיצוב בתים דומים למה שאתם מחפשים. בקשו לראות דוגמאות של עבודתו ושוחחו עם לקוחות קודמים על החוויה שלהם מהעבודה עם האדריכל.
  • סגנון: ודאו שסגנון העיצוב של האדריכל תואם את טעמכם והעדפותיכם. ישנם אדריכלים שבוחרים להתמחות בסגנון אחד ואילו אחרים נוהגים לתכנן ולעצב בכל סגנון אותו יבקש הלקוח. מומלץ לעיין בתיק העבודות כדי לראות אם העיצובים שלהם תואמים את מה שאתם מחפשים.
  • כימיה ותקשורת: פרויקט בניית הבית הינו פרויקט שנמשך זמן ולכן כימיה ותקשורת טובה חיוניות כאשר עובדים עם אדריכל. ודאו שאתם מרגישים בנוח לדבר איתו ושהוא קשוב לצרכים ולחששות שלכם. בחרו אדריכל רספונסיבי שקל לעבוד איתו.
  • מסגרת תקציב: היו ברורים לגבי מסגרת התקציב שלכם מההתחלה ובחרו אדריכל שמוכן לעבוד במסגרתו. אתם לא רוצים אדריכל שיגשים את חלומות העיצוב שלו דרככם, אלא ההפך.
  • רישיונות והסמכות: ודאו כי האדריכל מורשה ומוסמך מטעם המוסדות המקצועיים המתאימים.
  • זמינות: כדאי לוודא שהאדריכל זמין לעבוד על הפרויקט שלכם ואם יש לו את היכולת לקחת על עצמו את הפרויקט במסגרת הזמן הרצויה.
  • המלצות: בקשו לראות המלצות ולשוחח עם לקוחות לשעבר כדי לקבל תחושה של החוויה שלהם בעבודה עם האדריכל.
  • קיימות: אם קיימות חשובה לכם, בחרו אדריכל שיש לו ניסיון בעיצוב בתים ברי קיימא ושיוכל לשלב חומרים ופרקטיקות בנות קיימא בעיצוב הבית שלכם.
  • משפטי: ודאו כי לאדריכל יש ביטוח שיפוי מקצועי כדי להגן עליכם מפני תביעות פוטנציאליות. בדקו את פרטי החוזה וודאו שאתם מבינים היטב את כל הדרישות או ההתחייבויות החוקיות.

אדריכלים מומלצים בשרון - משרד אדריכלות סרג' בן דוד ברמת השרון

אדריכלים בשרון – סרג' בן דוד

סרג' בן דוד הינו משרד אדריכלים בשרון המתמחה בתכנון ובנייה של בתים, וילות, פנטהאוזים ואחוזות בסגנון אירופאי קלאסי ייחודי שעבר התאמה למזג האוויר וללקוח הישראלי, כך שהבתים אותם מתכנן סרג' בן דוד הינם בתים קלאסיים בעלי אמירה אינדיווידואלית שתמיד יישארו רלוונטיים ויקרינו נגיעה קלאסית על הסביבה בה הם נמצאים.

משרדו של אדריכל סרג' בן דוד פתח את דלתותיו אי שם בשנת 1998 ומיצב עצמו כאוטוריטה עיצובית לתכנון ועיצוב בתים פרטיים יוקרתיים המשלבים בחובם אדריכלות בסגנון קלאסי לצד עיצוב מודרני נקי.

משרדנו (חדש) ממוקם ברמת השרון (רח' התומר 32) ויש לנו ניסיון עשיר מאוד בתכנון ויישום פרוייקטים שונים ומגוונים, בין היתר של בתי יוקרה, שכונות ומגדלי מגורים, מרכזים מסחריים ועוד.

נשמח לסייע לכם בהגשמת החלום ויחדיו נתכנן את כל הפרטים והצרכים תוך התאמת הסגנון האדריכלי עיצובי אליכם.

להלן מספר דוגמאות לעבודות של משרד האדריכלים של סרג' בן דוד:

אם אתם מחפשים משרד אדריכלים בשרון, סרג' בן דוד הוא הכתובת הנכונה עבורכם. צרו קשר טלפוני עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית או או מלאו את טופס יצירת הקשר שלפניכם/ן ואנו נחזור אליכם/ן בהקדם>>

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »