אדריכל סרג' בן דוד

אדריכלות בתים

תוכן עניינים

בכל הקשור לאדריכלות בתים בכלל ובתים פרטיים בפרט, על האדריכל לגשת לפרויקט כאשר האגו מונח בצד וכל כולו מוכוון לתכנון שבו החלום, או הרעיון – יהפוך למציאות פיזית ממשית.

האדריכל סרג' בן דוד מאמין כי אדריכלות בתים הינה כמו סיפור המסופר ע"י האדריכל, בדיוק כפי שסופר מספר סיפור של מילים, שכן, באדריכלות בתים משתמשים במרכיבים הפיזיים, האדריכליים התכנוניים כדי שהסיפור יהיה מעניין ומרתק יותר וכך גם עבור הלקוח לו מיועד הבית ולכן, אין כל מקום לאגו, אלא עבודה שכולה מיועדת ללקוח.

אדריכלות בתים - סרג' בן דוד

אדריכלות בתים – מהם המאפיינים?

במשרדו של סרג' בן דוד אומרים כי אדריכלות בתים הינה התגלמות העשייה האדריכלית, הרבה מעבר לפתרון פרקטי למגורים, שכן, הבית משקף את היושבים בו – שלא כמו פריט אספנות או בגד מיוחד שהינם זמניים- הבית מלווה את המשפחה לאורך זמן.

אדריכלות בתים היא הרבה יותר מחיבור של חללים שונים, פונקציונליים ככל שיהיו, מטרתה של אדריכלות בתים היא ליצור חוויה מתמשכת ומותאמת אישית לבני הבית (הלקוח), הנוצרת מתוך תרגום כלל הרעיונות והדרישות של המשפחה בכל חדר וחדר. מתוך עבודה מאד אישית ואינטימית בין האדריכל ללקוח/ למשפחה חייב האדריכל להבין מהם מנהגי הבית ותוך כדי כך לבנות את השפה העיצובית המתאימה, כמו למשל יצירת חללים רציפים ופתוחים/ הכנסת החוץ אל תוך הבית/ מטבח גדול ופונקציונלי/ פינת משפחה מותאמת וכדומה.

סרג' בן דוד- משרד לאדריכלות בתים

המשרד פועל יותר מ- 20 שנה ובאמתחתו מעל 300 פרויקטים, אנו יודעים לבצע פרויקטים בשפות מגוונות ביותר כמו תכנון אדריכלי קלאסי בעל השפעות ים תיכוניות אל מול פרויקטים מודרניים בעלי אמירה עכשווית.

ייחודו של משרד סרג' בן דוד בכל הקשור לאדריכלות בתים, היא היכולת ליצור פרויקטים בעלי שפה אדריכלית המשאירה חותם, מציאת פתרונות חדשניים וטיפול נכון בחומרים וצבעים.

אנו יודעים לזהות את טעמו העיצובי אישי של הלקוח (גם אם הוא לא תמיד יודע זאת בעצמו) ועל בסיס אלו נבנה הבסיס לתכנון ועיצוב הבית.

בכל פרויקט אנו מטפלים בכל המגרש גם ברמה האדריכלית וגם בטיפול בפרטים הקטנים ביותר בעיצוב פנים, כאשר יחסי הגומלין בין הבית לשטחי החוץ הם חלק מתוך כלל התכנון כולו.

כל פרויקט במשרד נקי מטרנדים ואופנות, וזאת על מנת שיהיה מגובש וקוהרנטי מבחינת השפה האדריכלית, כך שיישאר רלוונטי שנים רבות קדימה.

נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון: 09-950-9071

אדריכל סרג' בן דוד.

עוד כתבות

אדריכלות מטבחים - סרג' בן דוד
מגזין

אדריכלות מטבחים

תוכן עניינים   המטבח הוא הרבה יותר מחלל להכנת מזון. הוא ליבו הפועם של הבית, מקום שבו אנו מתכנסים עם משפחה וחברים, חוגגים אירועים מיוחדים

קרא עוד »