בתי היוקרה אותם תכנן, נראים למתבונן מהצד כבתי חלומות שנלקחו מקטלוג החיים הטובים או מסרט אמריקאי, כטירות שנשלפו מטוסקנה או דרום צרפת, או כארמונות מפוארים של מלכים. יצירות קלאסיות ועל זמניות השואבות את השראתן משפה אדריכלית עשירה ומלאת רבדים, שאינה מושפעת מאופנות או טרנדים חולפים. בתים העומדים על תילם עשרות שנים ונשענים על עוגנים תרבותיים והיסטוריים עמוקים. אדריכל סרג' בן דוד השכיל לפתח שפה אדריכלית ייחודית אותה הוא מכנה 'אדריכלות קלאסית ים תיכונית'. סגנון אדריכלי המתמזג עם האקלים התרבותי הישראלי, בשילוב קריצות משמעותיות לאלמנטים אירופאים קלאסיים, היוצרים יחד בתים אסתטיים, פונקציונאליים ובעלי שפה אדריכלית מגובשת, קוהרנטית ושלמה, הפורסת בפנינו יצירה בעלת משמעות, תוכן ואמירה. סיפור אדריכלי מרתק בעל התחלה, אמצע וסוף…

סרג' בן דוד

מתמחה בתכנון בתי יוקרה בסגנון אירופי קלאסי, עם נגיעות מודרניות, ישראליות ומזרח תיכוניות

בוגר, בהצטיינות, הפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים בטכניון.
מתמחה התכנון ועיצוב פרויקטים למגורים בתים פרטיים (בתי יוקרה) ודירות

2010 – 2013
הטכניון חיפה

השכלה והתמחות

אדריכלות היא בית תפילתה של העוצמה באמצעותה של הצורה

כך אמר פרידריך ניטשה וזו גם המהות העיקרית הבאה לידי ביטוי באדריכלות בבתי היוקרה המעוצבים בידיו של אדריכל ומעצב פנים סרג' בן דוד. משרד אדריכלים ומעצבי פנים של סרג' בן דוד הוא היוצר של מגוון עצום של פרויקטים מרשימים ומקצועיים, המבוססים על השילוב המושלם בין אדריכלות, אריכטקטורה ותרבות, בין עיצוב פנים לתקופה מסויימת ולצרכים האישיים והייחודיים של בני הבית. תכנון וילות בשילוב אומנות המגיעה מצרפת והנדסה המגיעה מהטכניון בישראל יוצר וילות יוקרה מדהימות ופרקטיות הבנויות בטכנולוגיית בניה מתקדמת ומותאמת לשנת 2017

אומנות הבניה ועיצוב חללים

בדיוק כשם שכל אדם הינו יצירה ייחודית בפני עצמה ואין שני לו, באותה המידה גם כל פרויקט אצל משרד אדריכלים מעצבי פנים של סרג' בן דוד הינו חלק מתהליך חשיבה עמוקה, מחקר מקצועי ויצירה אישית ואינדיבידואלית המבטאת את הקשר שבין צרכיהם הייחודיים של בני הבית כפי שהם באים לידי ביטוי באמצעות עיצוב פנים מרשים, בבחירת הקומפוזיציה הייחודית של כל אלמנט, ברוח העיצוב ובסגנון המאפיין וכמו כן במתן מענה אישי ומלא של ארכיטקט לצורך איכות חיים גבוהה.

יופי עמידות ויעילות בבנייה

משרד אדריכלות ועיצוב פנים בניהולו של האדריכל סרג' בן דוד נוסד בשנת 1998 והינו משרד בעל מוניטין יוקרתי וניסיון רב שנים בתחום עיצוב בתי יוקרה ובתים פרטיים ברמה הגבוהה ביותר בתחום. בין העיצובים היוקרתיים של משרד אדריכלים סרג' בן דוד ניתן למצוא קווים אירופאיים קלאסיים מצרפת המבוצעים על פי תכנון מדויק של מעצב פנים ושאיפה לשלמות אדריכלית עיצובית מושלמת. הפרויקטים המרשימים נעים בין הסגנון הקלאסי לבין הסגנון המודרני וזוכים לאופי ייחודי ע"י מעצב פנים וכמו כן ע"י אדריכל בכל פרויקט אישי.

אומנות תכנון אדריכלי תחת אילוצי גובה, שטח ותקציב

הפרויקטים המקצועיים הבאים לידי ביטוי בעבודותיו המרשימות של משרד האדריכלות ועיצוב פנים של סרג' בן דוד הינם תוצרת של הבנה והקשבה לצרכים הייחודיים של כל לקוח ומתן מענה מושלם לבקשות ולחלומות, להנאות ולפרטים הקטנים שהופכים את הבית ליצירה שנרקמה מתוך עולמו של הלקוח, עימו ועבורו.
תהליך השאיפה לשלמות בעבודותיו של משרדו של סרג' בן דוד בא לידי ביטוי בהקפדה מצד ארכיטקט המלווה את הפרוייקט בדגש על הפרטים הקטנים ביותר ושילוב של הרמוניה בכל תהליך עיצובי בעבודה מול כל לקוח.

אדריכל סרג' בן דוד משלב בנייה מהמאה הקודמת של אדריכלים מוכרים כגון: ולטר אדולף גאורג גרופיוס, לודוויג מיס ון דר רוהה, שארל-אדואר ז'אנרה-גרי ואחרים יחד עם בניה אדריכלית מודרנית עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשנת 2017 והדמיות תלת מימד, מוזמנים להתרשם ולהנות מהגלריה שלנו.

משרד ראשי

אדריכלות ועיצוב פנים

קיבוץ גליל ים 46905, הרצליה

davidben-serge@013net.net

פרטי התקשרות

משרד. 972-9-9509071

נייד. 972-50-7771090

פקס. 972-9-9509072

©2018 SERGE BEN DAVID

Design & Build CBS